سوالات آیین نامه رانندگی به صورت بسته

آزمون آیین نامه در 1403

آزمون آیین نامه برای متوجه شدن میزان دانش شما در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی طراحی می شود و شرکت در آزمون آیین نامه موفق به قبولی شما شود. در این صفحه بخش های مختلف مثل تابلوها و علائم، فنی و فرهنگی در قالب تست های آنلاین فراهم شده تا با شرکت در تست آیین نامه اصلی و آنلاین بتوانید 100% قبول بشوید.

آزمون آیین نامه در 1403

دانلود جزوات PDF آزمون آیین نامه

در این قسمت برخی از سوالات مهم تر به صورت نمونه قابل دانلود است همراه با آموزش های آیین نامه رانندگی که میتوانید آن را دانلود کرده و به صورت pdf در گوشی موبایل یا کامپیوتر خود مطالعه نمایید.

دانلود PDF نمونه آزمون اصلی آپدیت جدید

دانلود PDF جزوه جلسه اول

دانلود PDF جزوه جلسه دوم

دانلود PDF جزوه جلسه سوم

(ابتدا از حالت فایل زیپ خارج کرده و سپس pdf را باز کنید.)

دانلود پی دی اف نمونه سوالات آیین نامه بخش 1

دانلود پی دی اف نمونه سوالات آیین نامه بخش 2

دانلود پی دی اف نمونه سوالات آیین نامه بخش 3

نکات آموزشی مورد نیاز قبل از آزمون آیین نامه

سوالات حق تقدم عبور در آیین نامه:

سه تست مهم در زمینه موتور خودرو قبل از آزمون آیین نامه بدانید:

مفهوم رنگ ها و تست های آزمون و سوالات آیین نامه در این زمینه:

منبع از کانال آپارات ده نکته طلایی و Hi زبان گرداوری شده است.

برنامه های اندروید نمونه سوالات

جزئیات سوالات آیین نامه

آزمون آیین نامه با جواب چه تاثیری در قبولی دارد؟

تاثیر تست زدن بسیار زیاد است و قبولی شما را تضمین میکند. بعد از این که به کتاب مسلط شده و مفاهیم آن را درک می کنید، نیاز است تست بزنید و با سوالات آشنایی پیدا کنید برای این کار ضروری است بپردازید به دانلود سوالات آزمون آیین نامه را با جواب یا به صورت آنلاین در سایت ما سوالات را دنبال کنید.

آزمون اصلی بخش فنی دارد و سوالات سختتری نسبت به آزمون مقدماتی ارائه می شود و شاید فرصت کافی برای مطالعه تست آیین نامه پایه 3 نداشته باشید پس بهترین روش مطالعه تست آنلاین آیین نامه با جواب است که تعداد زیادی سوال در این صفحه قرار دارد که با شرکت در هر آزمون با جواب آن ها را مشاهده خواهید کرد.

ازمون ایین نامه اصلی به صورت حفظی، تحلیلی و مفهومی است پس تنها با حفظ کردن شاید نتوانید به تمام سوالات به درستی پاسخ دهید، بهترین راه حل کردن نمونه تست های آیین نامه می باشد که به شما کمک می کند بخش مفهومی و تحلیلی تست ها را هم یاد بگیرید.

مراحل گذراندن آزمون رانندگی آیین نامه

برای گذراندن آیین نامه رانندگی نیاز است آزمون اصلی آن را قبول بشید و بعد آموزش رانندگی به صورت عملی امتحان گرفته خواهد شد. شما با نمونه تست های آیین نامه که در این صفحه وجود دارد می توانید تمرین کنید و به راحتی از سوالات پر تکرار این آزمون استفاده کنید و به شما در قبولی آزمون کمک کند.

ویدئو آیین نامه رانندگی به مجموعه قوانین و مقرراتی می گویند که باعث رانندگی صحیح و افزایش ایمنی در خیابان ها خواهد شد و رعایت این قوانین برای متقاضیان گواهینامه رانندگی برای خودرو ها ضروری می باشد. تست های آیین نامه اصلی از کتاب آموزش رانندگی طراحی می شود و دانش متقاضی را در مفاهیم و دستورات این کتاب می سنجد. این آزمون شامل موارد فنی، قوانین راهنمایی و رانندگی، ایمنی، تعمیرات، فرهنگ سازی رانندگی و بسیاری از موارد دیگر که در کتاب آمده می باشد.

مشاهده سوالات مشابه و تست آیین نامه اصلی می تواند به شما کمک کند با نحوه سوالات آشنا شوید و در آزمون های تستی خود را محک بزنید، همچنین مواردی که بلد نیستید را یاد بگیرید. آیین نامه اصلی فنی بخشی از ازمون اصلی ایین نامه می باشد که سوالات مربوط به فنی در آزمون مقدماتی نمی باشد. متقاضیان در آزمون مقدماتی آیین نامه نیاز نیست به سوالات فنی مسلط باشند و در آزمون اصلی ایین نامه باید بخش فنی را هم یاد بگیرند.

مرحله گذراندن آزمون آیین نامه

چگونه در آزمون آیین نامه اصلی موفق باشیم؟

در این بخش باهم بررسی می کنیم چه عواملی رعایت بشه تا موفقیت با در آزمون آیین نامه قطعی باشد. موفقیت در تست ایین نامه نیازمند خواندن و تکرار و تمرین دارد که با داشتن تست های آیین نامه اصلی، می توانید این روند را سریعتر کنید. موفقیت در آزمون می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد و آشنایی با سوالات و تست ها می تواند به شما در موفقیت کمک کند.

موفقیت در آزمون آیین نامه

شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه رایگان بهترین راه برای موفقیت در تست آیین نامه این است که ابتدا به کتاب مسلط باشید و سپس تست های رایگان این صفحه را شرکت کنید، این تست ها برگرفته از آزمون ها و خود کتاب می باشد و با شرکت در این آزمون ها 20 دقیقه فرصت دارید که به 30 سوال پاسخ دهید، دقیقا مانند آیین نامه که به صورت آنلاین و تستی می باشد شبیه سازی شده است.

دانلود و مطالعه سوالات دانلود تست آیین نامه اصلی به شما کمک می کند تا با سوالات تستی در این زمینه آشنا شوید و موقع برگذاری آیین نامه خود موفقیت بیشتری داشته باشید. به تنهایی مطالعه این سوالات هم می تواند به شما در قبولی در آزمون کمک کند. در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی رانندگی ممکن است دچار ضعف باشید، با شرکت در این آزمون های آنلاین و رایگان می توانید روی آن ها فکر کنید و آن ها را بخوانید، قطعا یاد خواهید گرفت و ضعف شما برطرف خواهد شد.

آزمون آیین نامه شامل سوالات فنی هم می باشد که کل سوالات فنی خودروها جمعاوری شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. پیشنهاد می کنم بعد از مطالعه منبع اصلی کتاب، این سوالات تستی را شرکت کرده و هر کدام که اشتباه انتخاب کردید را یاد بگیرید. بخش های سوالات اصلی آیین نامه شامل بخش های مختلی است که هر کدام از این بخش ها سوالات خاص خودش را دارد در این قسمت با این بخش بندی آشنا خواهید شد.

تمام جزئیات آزمون آیین نامه رانندگی

ازمون ایین نامه متشکل شده از سوالات تحلیلی، تجربی، مفهومی و حفظی می باشد که نیاز است به آن ها مسلط باشید تا بتوانید در آزمون موفق باشید.سوالات تحلیلی بخش تحلیلی که می تواند سختترین نوع سوالات باشد با درک کردن برخی مفاهیم به راحتی می توانید به آن ها پاسخ دهید اما باید از این نوع سوالات حل کرده باشید و نهایت دقت لازم را داشته باشید. این نوع سوالات در آزمون هایی که در همین صفحه بالا قرار دارد بسیار زیاد وجود دارد، کافیست این سوالات را تمرین کنید.

مثلا سوالات مربوط به حق تقدم، شرایط و حوادث جزو این دسته از سوالات می باشد که کافیست مفاهیم را بلد باشید و از این نوع سوالات قبلا حل کرده باشید تا به راحتی پاسخ دهید.

سوالات تجربی

مجموعه سوالاتی گفته میشه که در هنگام یادگیری رانندگی عملی با آن ها مواجعه شده اید. این موارد اصول رانندگی است و طبق تجربه خود باید به آن ها پاسخ دهید. این بخش از سوالات نیازی ندارد که چیزی را مطالعه کنید و تنها باید تجربه داشته باشید و در بخش عملی به خوبی بعضی موارد را یاد گرفته باشید. که در آزمون تستی آیین نامه این صفحه هم از این نوع سوالات پر تکرار قرار گرفته است.

سوالات مفهومی

سوالات مفهومی که برای خیلی از افراد سخت و دشوار است، با تمرین کردن در آزمون ها، به راحتی از پس آن برخواهید آمد چرا که بعضی از مفاهیم به شکل های مختلف طرح می شود و فقط کافیست مفاهیم در قالب تمونه سوالات این صفحه یاد بگیرید تا سوالات هر طوری از آن مفهوم در آیین نامه اصلی طرح شد بتوانید به آن پاسخ کامل دهید.

سوالات حفظی

در این قسمت سوالات حفظی که سختی چندانی ندارد و می توانید نکات برجسته کتاب را بخوانید یا در آزمون ها شرکت کنید و سوالاتی که همینطور تکرار میشود را به خاطر بسپارید تا به راحتی به این سوالات پاسخ درست دهید. به طور مثال قوانین و تابلوها از این دسته سوالات می باشد که باید آن ها را حفظ کنید اما با تمرین در آزمون آیین نامه آنلاین، می توانید راحتتر این موارد را حفظ کنید.

در بالای همین صفحه، ازمون های آنلاین ایین نامه گذاشته شده و با کلیک روی هر کدام می توانید در آزمون شرکت کنید و خود را محک بزنید. حتی از این آزمون آنلاین برای یادگیری هم می توانید استفاده کنید به این صورت که هر کدام از سوالات را بخوانید و روی راهنمای کلیک کنید تا پاسخ مشخص شود. برای شرکت رایگان در آزمون و تست انلاین آیین نامه کافیست هر کدام که مدنظرتون هست را انتخاب کنید و به سوالات پاسخ دهید همچنین می توانید آن ها را مطالعه کنید.

ویژگی های یادگیری آزمون آیین نامه با ما
⭐️ درصد قبولیقبولی 100 درصد
💲 قیمترایگان
⏳ زمان یادگیریفوری با قبولی
💎 کیفیت جزوهبالاترین کیفیت
🎯 بروزرسانیسال 1402 جدید
🧾 قابلیت چاپدارد

دسته بندی سوالات آیین نامه

آزمون به صورت تستی و حضوری گرفته می شود و متقاضیان باید سر جلسه آماده باشند، ممکن است این آزمون برای شما هم استرس زا باشد که امری طبیعی هست، با حل کردن آزمون های تستی این صفحه می توانید از استرس خود کاهش دهید. سوالات ایین نامه در سه بخش انجام می شود:

 • بخش مقدماتی تئوری: در این بخش یک امتحان از ایین نامه مقدماتی از شما گرفته می شود که 30 سوال تستی می باشد و متقاضی باید به 26 سوال، پاسخ درست دهد.
 • بخش آیین نامه اصلی رانندگی: این هم سوالات آیین نامه که شامل بخش فنی هم می باشد است و مانند مقدماتی حداقل نیاز میباشد 26 سوال، پاسخ صحیح داده شود.

در آیین نامه اصلی نیاز است مواردی مانند ترافیک، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصلاحاتی در حوزه راه و جاده یاد گرفته باشید همچنین از مواردی مثل راه اصلی و فرعی، علائم، مسیرهای ماشین و پیاده روها و وضعیت های مختلف با خبر باشید، که برخی از تست آنلاین آیین نامه را در بر میگیرند، تا بتوانید به خوبی از پس این امتحان قبول شوید.

توضیحات درباره آیین نامه و روز امتحان

اما بپردازیم به اینکه تعداد سوال و زمان آزمون ایین‌ نامه به چه صورت است و بر اساس آن زمان خود را مدیریت کنیم. به طور کلی و  هر ساله  آزمون ایین‌ نامه ۳۰ سؤالی می‌باشد. همچنین  تمام سوالات تستی است و تک به تک سوالات از کتاب اصلی یا منبع که  همان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی است طرح شده است. برای زدن این ۳۰ سؤال در مجموع شما ۲۰ دقیقه زمان دارید تا به این سوالات در سر جلسه پاسخ دهید. نکته مهم این است که  این آزمون آیین نامه دارای نمره منفی است و شما باید مراقب باشید بیش از حد سوالات ابهام دار را  تیک نزنید زیرا می‌تواند یک گزینه درست شما را از بین ببرد و شانس قبولی شما نیز کمتر شود.

چگونه با نمونه سوالات آیین نامه قبول شویم؟

خواندن سوالات آیین نامه

اشتباهی  رایجی که در بین هنرجویان وجود دارد است این است که به نمونه آزمون های اصلی اکتفا می‌کنند و در همین بین همیشه این سؤال مطرح است که  آیا کتاب آیین نامه را باید بخوانیم تا در آزمون تستی قبول شویم؟ خیلی از کسانی که از مرحله آزمون‌های شهری و کتبی راهنمایی و رانندگی عبور کرده‌اند اعتقاد دارند هنرجویان می‌توانند تنها با خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به قبولی دست پیدا کنند. اما اگر شما هم با این استراتژی قرار است پیش بروید، باید بگوییم مسیر بس اشتباهیست! حتماً شما هم شنیده‌اید که بعضی از افراد می‌گویند لازم نیست کتاب ایین نامه را بخوانید و شما با خواندن نمونه سوالات پرتکرار آیین نامه را پیدا می‌کنید و این خواندن به شما کمک می‌کند تا در آزمون آیین نامه قبول شوید. پس بهتره کتاب را بخوانید و بعد سوالات را حل کنید.

خرید پکیج‌های مختلف نمونه سوال

اگر شما نمی‌خواهید درآیین نامه در این دام بیوفتید با ما در ادامه نیز همراه باشید تا نکات مهم این موضوع را با هم بررسی کنیم.  احتمالاً در خیلی از سایت‌های مختلف دیده‌اید که نوشته شده است تنها با مطالعه سوالات آیین نامه می‌توانید صد در صد نمره کامل بگیرید و قبولی شما در آیین نامه تضمینی است. در نهایت شما نیز اقدام به خرید پکیج‌های مختلف نمونه سوالات آیین نامه می‌کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید.

نکته‌ای که شاید خیلی از هنرجویان به آن دقت نکنند این است که مطالعه همه نمونه سوالات اصلی می‌تواند از شما ۵ الی ۱۰ ساعت زمان بگیرد و در نهایت شما با ۶۰۰ سؤال آیین نامه مواجه می‌شوید که در وسط مطالعه خود شاید از  آن‌ها دست بکشید و دلتان بخواهد که زمان برگردد و شما یک بار کتاب را به طور دقیق مطالعه کنید!

هیچ تضمینی وجود ندارد که شما نمونه سوالات آیین نامه اصلی را دانلود کنید و دقیقاً همان ۳۰ سؤال آزمون اصلی شما با این نمونه سوالاتی که برای آن وقت می‌گذارید و مطالعه می‌کنید همخوانی داشته باشد. پس اگر بخواهید احتمال آمدن سؤالات مشابه را بالاتر ببرید باید ۶۰۰ سوال تستی را بخوانید تا حداقل ۲۵ سوال از این نمونه سوالات در آزمون شما بیاید در واقع برای مسلط شدن شما در آیین نامه میباشد. پس بهتره پکیج خریداری شده را همراه با سوالات دیگر سایت ما که رایگان هست مطالعه نمایید.

نمونه سوالات مهم آیین نامه اصلی

خبر خوب این است که ما سعی کرده‌ایم با کیفیت‌ترین نمونه سوالات اصلی آیین نامه را در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از آن‌ها در آزمون خود شاهکار کنید. هدف ما از این تضمین این است به شما اطمینان صد در صد دهیم که قبول می‌شوید پس با اطمینان خاطر این سوالات را دانلود کنید. خیلی از افراد با دقت و ریز بینی و نکته‌برداری از همین سؤالات توانسته‌اند جزوه‌های مختلفی از آزمون های قبلی را استخراج کنند و آن را در اختیار هنرجویان دیگر بگذارند. این امر نشان دهنده این است که داشتن این سوالات کمک شایانی به شما می‌کند.

قبولی در آیین نامه

هنرجوی عزیز بعد  از قبولی در آزمون کتبی اجازه حضور در آزمون عملی را  دارد. در صورتی که متقاضی در آزمون کتبی قبول نشود باید یک یا دو جلسه در کلاس‌های آموزشی شرکت کند و دوباره برای حضور در آزمون کتبی اقدام نماید.  اگر به دنبال بهترین راه برای کسب موفقیت در مرحله آزمون کتبی هستید از  مرور سخت‌ترین سوالات آیین نامه رانندگی دست برندارید! مرور این سوالات می‌تواند باعث آگاهی بخشی و ایجاد ذهنی باز برای متقاضیان تصدیق نامه رانندگی نسبت به نوع و تعداد سوالات آزمون‌ها شود. حالا وقت آن رسیده است که بپردازیم نمونه سوالات آیین نامه اصلی چیست و چه کمکی قرار است به هنرجویان بکند؟

مرور نمونه سوالات

از مهم‌ترین مزیت‌هایی که نمونه سوالات می‌تواند داشته باشد این است که هنرجویان می‌توانند پاسخ مناسب‌تری به پرسش‌های آزمونی بدهند. از همه مهم‌تر این است که جنبه‌های مختلف قوانین و مقررات و مهارت‌های رانندگی را می‌آموزند و با آن‌ها آشنا می‌شوند. هر چقدر ذهن شما با سؤالات سخت‌تری مواجه شوند ذهن به صورت دقیق‌تر و جزئی‌تر می‌تواند به تجزیه و تحلیل نمونه سوالات بپردازد. مرور سوالات مهم آیین نامه با جواب به شما کمک می‌کند تا در زمان آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی استرس کمتری داشته باشید و با ذهنی دقیق و قلبی آرام به سؤالات در حین آزمون پاسخ دهید.

نکاتی برای سوالات و آزمون آیین نامه

پس این سوالات مهم‌ترین فایده‌ای که دارند این است که در آرامش قلبی شما مؤثرند و به شما اعتماد به نفس لازم را برای جنگیدن و کسب نمره قبولی در آزمون آیین نامه می‌دهند. نمونه سوالات ایین نامه را جدی بگیرید و چندین باره روی آن‌ها مرور داشته باشید. آنچه در این کتاب ذکر شده است شما را با فرهنگ رانندگی آشنا می‌کند و فرصت خوبی خواهد بود برای ارتقاء سطح فرهنگی خود. چیزی که تأکید مؤلفان و نویسندگان است لزوماً آشنایی با اصوا فنی ماشین و نحوه استفاده از ماشین نیست بلکه بیشتر به این مسأله توجه دارند که آیا راننده محترم به آیین رانندگی کردن توجه دارد؟

سوالات آیین‌ نامه براساس کتاب قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی

در تمام بخش‌های آیین نامه به  توصیف قوانین رانندگی و تابلو‌ها پرداخته شما باید دستورات  افسر راهنمایی و رانندگی را به خوبی متوجه شوید. آگاهی از گذر از کدام مسیر برای شما مجاز است نیز لازم است. با ساتفاده از این سؤالات با  انواع جاده‌ها، چراغ‌های خودرو و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، خط‌کشی‌ها و خطوط مجاز برای عبور آشنا خواهید شد. در بخش‌های مختلفی از نمونه سوالات لزوم بستن کمربند ایمنی، معاینه‌های خودرو، علامت‌هایی که پلیس با دست اشاره می‌کند، اصول رانندگی در شب و روز، قوانین رانندگی در جاده‌های اصلی و فرعی، شکل تابلو‌ها و رنگ آن‌ها وجود دارد.

همچنی به طور دقیق‌تر به  مفهوم خط‌کشی‌ها، مفهوم تابلو‌ها (تابلو‌های اخطاری، انتظامی، اخباری، مکمل و برچسب‌ها)، مقررات رانندگی و حق تقدم‌ها، فاصله‌های عرضی و طولی که باید رعایت شوند  می پردازد. البته تمام نکات کتاب درخصوص  تخلفات رانندگی و هشدار‌ها  نیز در این مجموعه نمونه سوالات قرار دارد.

مهارت بین‌المللی

با توجه به اینکه شما آزمون مهمی دارید که بعد از قبولی در این آزمون آیین نامه شما یک مهارت بین‌المللی را می‌آموزید در نهایت باید توجه داشته باشید که بر اساس به روز‌ترین کتاب‌ها و آخرین تغییرات کتاب درسی خود، مطالعه داشته باشید. زیرا که اگر شما کتاب‌های دسته دوم تهیه کنید ممکن است به خاطر چاپ قدیم بودن آن‌ها از بعضی از نکات محروم شوید و در نهایت در آزمون اصلی خود نیز دچار مشکل شوید.

اصولی خواندن کتاب و منبع درسی می‌تواند راه موفقیت را برای شما هموار کند همچنین به خاطر داشته باشید بسیاری از هنرجویان با استفاده از یک منبع کمکی استاندارد و دقیق توانسته‌اند با سرعت بالاتری نسبت به رقبای خود امتیاز قبولی را کسب کنند. نظر ما این است که نمونه سوالات اصلی می‌تواند در آزمون شهری و در مقابل افسر نیز  راهنمای شما باشد زیرا که این سؤالات مروری خواهد داشت بر تمام قوانین راهنمایی و رانندگی که در کتاب نوشته شده‌اند. در نتیجه می‌توانید از این سؤالات استفاده کنید و چناچه در حین آزمون افسر از شما سؤالی پرسید بتوانید با تسلط کامل به آن پاسخ دهید. در آزمون شهری نحوه نشستن صحیح در خودرو و رعایت اصول بازدید از خودرو بحث پس در نتیجه  رعایت یا رعایت نکردن هرکدام از آن‌ها ممکن است در قبولی یا مردودی شما در آزمون آیین نامه تأثیرگذار باشد.

عدم تجاوز به حریم دیگران

مسأله  آشنایی با سیستم‌های فنی خودرو نیز اهمیت زیادی در قبول شما دارد. در این بخش به سوالات آیین نامه اصلی لازم  دارید تا نکات برایتان مرور شود. بخش‌های مختلف این بحث که در کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ذکر شده است شامل مواردی مثل آشنایی با ابزار خودرو، چگونگی راندن و راه‌اندازی خودرو، نمای داخلی و اجزای مهم آن، استارت و حالت خاموش و روشن سوئیچ، پدال‌ها، انواع ترمز است. مرور و دوره این بخش از کتاب و سوالات در آزمون اصلی و شهری شما بسیار کمک‌کننده است.

رعایت اصول رانندگی

از مسائلی که این روز‌ها در جامعه از آن صحبت می‌شود که مربوط به آیین نامه است و افراد بزرگ نیز به آن توصیه کرده‌اند، حفظ حقوق اجتماعی است. عدم تجاوز به حریم دیگران از اهمیت بالایی برخوردار است شاید خیلی از مواردی که ما زیر پایمان می‌گذاریم و به آن توجه نداریم باعث از دست رفتن بخش بزرگی از حقوق دیگران باشد. در خاطر داشته باشید هر چه سن شما کمتر باشد قدرت نهادینه کردن این مسائل بالاتر خواهد بود. نهادینه کردن تنها با مطالعه چندین و چندباره کتاب آیین راهنمایی و رانندگی ممکن است و البته تست زدن در رابطه با آن و داشتن نمونه سوالات نیز می‌تواند در این راستا روشنا بخش شما باشد. برای اینکه  حقوق شهروندان  را ضایع نکینم می‌توانیم با رعایت اصول رانندگی شروع کنیم درست است که خیلی از این نکات ریز و جزئی هستند اما در سطح کلان می‌توانند اثرات مطلوبی بر کل جامعه بگذارند. البته به نوعی شما با رعایت همین اصول می‌توانید به خود افتخار کنید و نسل‌های بعد از شما نیز از شما الگو بگیرند.

روش طلایی قبولی در آیین نامه

جالبه بدانید بسیاری از افراد بار اول در آیین نامه قبول نمی شوند و باید دوباره آزمون را شرکت کنند و افراد نسبتا زیادی بار دوم و سوم هم قبول نمی شوند و باعث می شود هزینه زیادی هدر برود و زمان زیادی صرف شود تا در آیین نامه اصلی قبول شوند. و اما راه حل چیست؟ شما می توانید کتاب آیین نامه را کامل بخوانید زمانی که مسلط شدید نمونه سوالات آیین نامه سایت ما را حل کنید و بخوانید تا قبولی شما قطعی شود. همچنین شما می توانید کتاب را فقط یک مروری داشته باشید و به سراغ نمونه سوالات آیین نامه بروید چرا که نمونه سوالات زیادی در سایت ما وجود دارد و تمام بخش های کتاب را در بر میگیرد همچنین با سوالات آیین نامه شباهت دارد بنابراین درصد قبولی شما بسیار زیاد می شود. همچنین برای شب آزمون هم حتما نمونه سوالات مهم را بخوانید و مرور کنید. همچنین می توانید از بسته طلایی سوالات سایت هم استفاده کنید تا به راحتی سوالات مهمتر به صورت PDF دسترسی داشته باشید و هر نمونه به صورت 30 سوال 4 گزینه ای در اختیار شما باشد و با خواندن و تمرین کردن قبولی شما در آزمون قطعی شود.

نکات تکمیلی برای یادگیری سریعتر آزمون آیین نامه اصلی

8 دیدگاه. Leave new

 • با سلام من خیییلی اعصابم خورد شده
  من در ۱۱ بار در آمتحان آیین نامه گواهی نامه شرکت کردم و رد شدم
  تو روخدا توروخدا کمکم کنید و راهنمایی کنید
  من قبول شم

  ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام باید یک بار کتاب بخونی بعدش تست تمرین کنی من کتاب روخانی کردم بعدش فقط تست خوندم نمونه سوالات بسته طلایی این سایت خوبن بخون

   پاسخ
   • سلام رضا
    آمتحان محل برگزاری داخل اداره راهنمایی و رانندگی امتحان مقدماتی یا اصلی هست؟؟؟؟

    پاسخ
  • بهم پیام بده سوالاتشو بفرستم برات

   پاسخ
 • سلام من فردا امتحان دارم امشب فقط بسته طلایی این سایت خوندم فردا خبرشو میدم چی شد:)

  پاسخ
  • چه شد قبول شدید

   پاسخ
   • اره من با 2 تا غلط قبول شدم اومدم اینجا خبر بدم الان این سایت بروزه سوالاش
    سوالات تست آکادمی 7 هم خوبه ولی اگه وقت کم داری بسته طلایی سایتو بخونی قبولی

    پاسخ
 • آزمون های 30 تا 48 شما بروز بود برای همین ماه من 3 ماه دارم پراکنده ازمون میدم هر بار نمیخوندم اما اندفعه با سوال های آیین نامه شما آشنا شدم عالی بود.
  چند پیشنهاد:
  اگه کتاب آیین نامه کلا نخوندین ، آزمون های این صفحه رو کامل یک دور مرور کنید یا اگه وقت ندارید از شماره آخر مرور کنید و بخونید شانس قبول شدنتون هست.
  اگه کتاب تا حدودی میشناسید، 10 تا آزمون این صفحه بخونید بقیه تست بزنید خودتون از همین سایت محک بزنید خودتونو
  اگه کتاب بلد هستید 10 آزمون آخر همین صفحه تست بزنید کافیه
  همه در این آزمون موفق باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed